Sponzorji
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
Povezave
ntsvet-logo-104


lestvice

NTZS

ETTU

ITTF

MRNTZ

NT sodniki

Olimpijski komite Slovenije

Odprto prvenstvo Madžarske za kadete 2011
PostDateIcon čet, 20. jan 2011 16:39 | PostAuthorIcon Admin |
hun.cadet.2011Tata (HUN), 21. - 23.01.2011

Medtem ko se naši člani in mlajši člani trudijo na MOPS v Velenju, na Madžarskem v Tati od 21. do 23. januarja poteka tudi kadetsko odprto prvenstvo Madžarske 2011. Izmed 151 prijavljenih tekmovalk in tekmovalcev bo na tem močnem turnirju nastopilo tudi šest slovenskih kadetskih reprezentantov. Na Madžarsko so v četrtek odpotovali Patrik Sukič, Mario Kolbl, Tom Šfiligoj, Deni Kožul ter dvojčici Nika in Zala Veronik. Z njimi sta odpotovala oba kadetska selektorja, Marjan Oražem in Darijan Vizjak.

Rezultate lahko spremljamo na strani ITTF. Prenosi na strani PPKO so na voljo od sobote ob 10:30.

Sobota, 22.01.2011: Včeraj so se vse tri naše ekipe uspešno prebile skozi kvalifikacije. Nato sta v prvem krogu finalnega dela Nika in Zala izgubili z 1 : 3 proti ekipi Madžarska 1, Tom in Deni pa proti Franciji 1 z 0 : 3. Patrik in Mario sta se po zmagi s 3 : 1 proti Poljski 2 prebila v drugi krog, kjer pa sta izgubila proti ekipi Madžarska 1 z 0 : 3. Naši tekmovalci nadaljujejo danes ob 13:30, ko se prične tekmovanje v posamični konkurenci.

Besedilo: Tim.

Zadnja sprememba
sob, 22. jan 2011 12:18