Sponzorji
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
Povezave
ntsvet-logo-104


lestvice

NTZS

ETTU

ITTF

MRNTZ

NT sodniki

Olimpijski komite Slovenije

7. krog 2. SNTL za moške 2011/2012
PostDateIcon pon, 16. jan 2012 10:32 | PostAuthorIcon Admin |
P1000686 Ljubljana, 07.01.2012

V soboto, 07.01.2012, je potekal 7. krog 2. SNTL. Naši fantje v postavi Robert Boldin, Miha Flajs, Tom Šfiligoj in kot rezerva Tim Šfiligoj, so v domači dvorani na Galjevici gostili ekipo NTK Arrigoni iz Izole. Za goste so nastopili Kristjan Ludvik, Simon Frank, Gregor Vukovič in Admir Muratovič. Po tesnih in izenačenih tekmah je naša ekipa zmagala s končnim rezultatom 5:3.

Tom je prinesel tri točke z zmagami nad Gregorjem, Admirjem in Simonom, Robert pa je slavil proti Kristjanu in Gregorju, ter nam s tem zagotovil zmago nad Izolčani. Miha je nesrečno izgubil proti Simonu in Gregorju, saj je pri obeh klonil z 2:3. Simon pa je svoji ekipi še zadnjo tretjo točko priboril z zmago proti Robertu.

S to zmago se je naša ekipa prebila na 2. mesto. V soboto, 21.01.2012, nas ponovno v domači dvorani čakata tekmi z NTK Krka II iz Novega mesta in NTK Melamin iz Kočevja.


2. SNTL za moške...

Besedilo: Tom

Zadnja sprememba
pon, 16. jan 2012 10:55