Sponzorji
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
 • NTK Olimpija
Povezave
ntsvet-logo-104


lestvice

NTZS

ETTU

ITTF

MRNTZ

NT sodniki

Olimpijski komite Slovenije

3. krog 1. SNTL za moške
PostDateIcon ned, 18. okt 2009 14:56 | PostAuthorIcon Admin |
IMG_6477 Ljubljana, sobota, 17.10.2009

Tudi po tretjem krogu 1. SNTL za moške ostaja naša ekipa praznih rok. Tokrat smo v domači dvorani gostili ekipo NTK Melamin iz Kočevja, proti kateri smo se nadejali ugodnega rezultata. Žal Robert Boldin, Domen Peperko, Tim Šfiligoj in Tom Šfiligoj tokrat niso uspeli iztržiti boljšega rezultata in so proti Gregorju Vidmarju, Tiborju Ožaniču in Timu Zajcu izgubili z 2 : 5.

Naš najboljši igralec je bil ponovno Robert, ki je osvojil edini zmagi za našo ekipo proti Timu in Tiborju, medtem ko ostalim ni uspelo osvojiti nobene zmage. Še najbližje je bil Tom, ki je proti Gregorju povedel z 2 : 0, vendar potem tretjega niza pri rezultatu 9 : 9 ni zmogel obrniti sebi v prid in je na koncu tesno izgubil z 2 : 3.

Naslednji teden naši fantje gostujejo v Mengšu pri ekipi NTS Edigs.

1. SNTL za moške 2009/2010...

Besedilo in foto: B.

Fotogalerija:

Zadnja sprememba
pon, 09. nov 2009 19:57